تاریخ امروز : پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳
طراحی سایت و قالب وردپرس

رضا یزدانی: از تجربه حضور در المپیک ۲۰۰۸ پکن بهترین استفاده را خواهم برد

ارسال شده : خرداد ۱, ۱۳۹۱ / ساعت : ۲:۳۷ ب.ظ
كشتي آزاد

ملی پوش وزن ۹۶ کیلوگرم تیم کشتی آزاد گفت: از تجربه حضور در المپیک ۲۰۰۸ پکن بهترین استفاده و بهره را خواهم برد. رضا یزدانی افزود: بعد از رقابت های جهانی استانبول در هیچ مسابقه برون مرزی معتبری حضور نداشتم و فکر می کنم شرکت در رقابت های جام جهانی قبل از المپیک برای من […]

57 بازدید | | نویسنده : خبرنگار 1
خبرگزاری سینما ورزش

ملی پوش وزن ۹۶ کیلوگرم تیم کشتی آزاد گفت: از تجربه حضور در المپیک ۲۰۰۸ پکن بهترین استفاده و بهره را خواهم برد.

رضا یزدانی افزود: بعد از رقابت های جهانی استانبول در هیچ مسابقه برون مرزی معتبری حضور نداشتم و فکر می کنم شرکت در رقابت های جام جهانی قبل از المپیک برای من نیاز بود.

وی ادامه داد: از آن جا که هدفم موفقیت در المپیک است با آمادگی کامل به جام جهانی نرفتم و معتقدم نتیجه، زیاد در این میدان ها مهم نیست.

دارنده ۲ مدال برنز جهان تصریح کرد: در رقابت های جام جهانی از رقابت مقابل حریف گرجستانی خود رضایت ندارم چرا که براحتی می توانستم وی را شکست دهم و روی اشتباه خودم مغلوب شدم.

یزدانی اظهار داشت: در فینال خیلی بهتر از گازیموف کشتی گرفتم اما از آن جا که این رقابت در کشور باکو برگزار شد و برای آن ها سرنوشت ساز بود سعی داشتند کشتی گیر خودشان را پیروز کنند که به لطف خدا این امر محقق نشد.

وی اضافه کرد: با وجود این که به دلیل آسیب دیدگی حدود ۲ ماه از تمرینات دور بودم اما عملکرد نسبتاً خوبی در جام جهانی داشتم که این موضوع تأثیر مثبتی در روحیه و انگیزه ام برای موفقیت در بازی های المپیک ۲۰۱۲ داشته است.

یزدانی خاطر نشان کرد:‌ تجربه حضور در المپیک را دارم آن زمان به دلیل کم تجربه بودن نتوانستم موفقیتی به دست آورم اما هم اکنون شرایط کاملاً متفاوت است و مطمئن باشید طوری در المپیک ۲۰۱۲ کشتی می گیرم که بعد از این رقابت ها هرگز پشیمان نشوم

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد

طراحی سایت و قالب وردپرس
»اخبار ویژه: